Gewest Antwerpen
Dinsdag 2015-03-31
Selecties gewest Antwerpen BK 2015 - update

Volgende spelers hebben zich via BR geplaatst voor de snookerkampioenschappen 2015 categorie MENGelieve uw DEELNAME of uw AFMELDING te bezorgen aan het GEWESTELIJK SECRETARIAAT voor 31/03/2015.  Stuur gewoon een mail naar info@vsf-antwerpen.be

Broeckx Thomas (ANT)
De Proost Didier (ANT)
De Wit Tom (ANT)
Dierckx Kris (ANT)
Kaerts Bjorn (ANT)
Lambrechts Steve (ANT)
Maes Eric (ANT)
Martens Bart (ANT)
Mens David (ANT)
Poelmans Rudy (ANT)
Raes Pascal (ANT)
Schelfhaut Jesse (ANT)
Struijs Jeroen (ANT)
Tan Wang Chooi (ANT)
T´Syen Chris (ANT)
Van Landeghem Kris (ANT)
Van Roy Jurgen (ANT)
Van Tiggelen Bert (ANT)
Van Velthoven Yvan (ANT)
Verelst Steve (ANT)
Vermeiren Kristof (ANT)
 
Bij de andere categorieën zijn via de reeks NR gekwalificeerd :
 
CADETS
Geentjens Brent (ANT)
Pelgrims Wesley (ANT)
 
JUNIORS
De Wit Matthias (ANT)
Jacobs Jeff (ANT)
Schelfhaut Jesse (ANT)
Van Geertsom Christoph (ANT
)

LADIES
Leclercq Christel (ANT)
 
MASTERS OVER 40
De Proost Didier (ANT)
Jansen Koen (ANT)
Lambrechts Steve (ANT)
Maes Eric (ANT)
Mens David (ANT)
Poelmans Rudy (ANT)
Raes Pascal (ANT)
T´Syen Chris (ANT)
Van Landeghem Kris (ANT)
Van Tiggelen Bert (ANT)
Van Velthoven Yvan (ANT)
Verelst Steve (ANT)
Verheyden Erwin (ANT)

MASTERS OVER 50
Buts Ghisleen (ANT)
De Groof Rene (ANT)
Douwen Eddy (ANT)
Geerts Marc (ANT)
Slegers Andre (ANT)
Snoeckx Marc (ANT)
Van Hove Clement (ANT)
 
ALLE GEWESTELIJKE AFVAARDIGINGEN WORDEN BESLIST NA DE GEWESTELIJKE TORNOOIEN VOOR J/D/M EN NA DE LAATSTE GEWESTELIJKE RANKINGTORNOOIEN VOOR DE CATEGORIE MEN.
 
Het gewest Antwerpen mag via de gewestelijke tornooien afvaardigen :
     Cadets : 1
    
Juniors : 2
     Ladies : 1
     Masters +40 : 2
     Masters +50 : 2
     Teams : 2
     Men : 10
 
De afvaardigingen van het gewest Antwerpen naar de Belgische kampioenschappen geschieden chronologisch als volgt tot het aantal spelers, die worden gevraagd, is bereikt :
NR = Nationale Ranking          BR = Belgium Ranking          GR = GewestRanking
 
Cadets - Juniors - Ladies - Masters +40 - Masters +50
A. de hoogst geplaatste speler van de betreffende NR met minstens 3 deelnemingen die zich niet via de NR heeft kunnen plaatsen
B. de hoogst geplaatste speler(s) van de betreffende GR
C. selectie gewestraad
 
Men
Chronologisch in volgorde van beschikbaarheid volgens de resultaten van de JAARRANKING
A. de 5 hoogst geplaatste spelers van ERE-afdeling die zich niet via de BR hebben kunnen plaatsen
B. de hoogst geplaatste speler van 1ste afdeling die zich niet via de BR heeft kunnen plaatsen
C. de hoogst geplaatste speler van 2de afdeling die zich niet via de BR heeft kunnen plaatsen
D. de hoogst geplaatste speler van 3de afdeling en lager die zich niet via de BR heeft kunnen plaatsen
E. de hoogst geplaatste speler die zich niet via de BR heeft kunnen plaatsen e.v. als er plaatsen beschikbaar zijn
 
Teams
De 2 hoogst gerangschikte ploegen van de interclubcompetitie in de hoogste afdeling die hun deelneming bevestigen
  • Provant 1
  • Love snooker
  • Provant 2
  • Love snooker
  • Provant 3
  • Love snooker
Gewest Antwerpen
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
Vlaamse SnookerFederatie VZW
Gewestelijk secretariaat Antwerpen
Korenstraat 8
2560 Nijlen (Belgium)

E-mail: info@vsf-antwerpen.be
© 2011-2020 Vlaamse SnookerFederatie VZW | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue