Taal: NL EN
Gewest Antwerpen
Maandag 2017-04-10
Selecties BK 2017 via NR en BR

Gelieve dringend uw deelneming of afmelding te bezorgen aan info@vsf-antwerpen.be indien uw naam geel is gemarkeerd.
 

CADETS

Seed 8

Monday 13-05-2017 - 

Lambrechts Shawn (ANT)

Seed 11

Monday 13-05-2017 - 

Verherstraeten Matthijs (ANT)

JUNIORS

Seed 2 

Saturday 6-05-2017 - 

Schelfhaut Jesse (ANT)

Seed 6

Saturday 6-05-2017 - 

Pelgrims Wesley (ANT)

Seed 8

Saturday 6-05-2017 - 

Van Geertsom Christoph (ANT)

Seed 12

Saturday 6-05-2017 - 

Geentjens Brent (ANT)

MASTERS OVER 40

Seed 1

Saturday 06-05-2017 - 

De Wit Tom (ANT)

Seed 2

Saturday 06-05-2017 - 

Vandersteen Alain (ANT)

Seed 3

Saturday 06-05-2017 - 

Tan Wang Chooi (ANT)

Seed 4

Saturday 06-05-2017 - 

Lambrechts Steve (ANT)

Seed 6

Saturday 06-05-2017 - 

Geysels Patrick (ANT)

Seed 7

Saturday 06-05-2017 - 

T´Syen Chris (ANT)

Seed 9

Saturday 06-05-2017 - 

Baekelmans Daniel (ANT)

Seed 26

Saturday 06-05-2017 - 

De Roeck Wim (ANT)

LADIES

Seed 3

Saturday 06-05-2017 - 

Leclercq Christel (ANT)

MASTERS OVER 50

Seed 2 

Saturday 13-05-2017 - 

Poelmans Rudy (ANT)

Seed 8

Saturday 13-05-2017 - 

Slegers Andre (ANT)

Seed 9

Saturday 13-05-2017 - 

Pauwels Luc (ANT)

Seed 14

Saturday 13-05-2017 - 

Van Camp Jean-Pierre (ANT)

Seed 16

Saturday 13-05-2017 - 

Geerts Marc (ANT)

Seed 17

Saturday 13-05-2017 - 

Douwen Eddy (ANT)

Seed 21

Saturday 13-05-2017 - 

Keysers Kris (ANT)

Seed 24

Saturday 13-05-2017 - 

De Groof Rene (ANT)

Seed 26

Saturday 13-05-2017 - 

Heylen Willem (ANT)

Seed 27

Saturday 13-05-2017 - 

Snoeckx Marc (ANT)

TEAMS

SF 2016

Sunday 7-05-2017 - 

Trianon (ANT)

SF 2016

Sunday 7-05-2017 - 

Snooker X (ANT)

MEN

Seed 03

zondag 21-05-2017

Jacobs Jeff (ANT)

Seed 05

zondag 21-05-2017

Vandersteen Alain (ANT)

Seed 06

zondag 21-05-2017

Pelgrims Wesley (ANT)

Seed 10

zondag 21-05-2017

T´Syen Chris (ANT)

Seed 11

zondag 21-05-2017

Van Roy Jurgen (ANT)

Seed 18

zondag 21-05-2017

Tan Wang Chooi (ANT)

Seed 19

zondag 21-05-2017

Lambrechts Steve (ANT)

Seed 21

zondag 21-05-2017

Kaerts Bjorn (ANT)

Seed 26

zondag 21-05-2017

De Wit Tom (ANT)

Seed 28

zondag 21-05-2017

Schelfhaut Jesse (ANT)

Seed 32

zaterdag 20-05-2017

Poelmans Rudy (ANT)

Seed 38

zaterdag 20-05-2017

Moeyersons Serge (ANT)

Seed 39

zaterdag 20-05-2017

Snyers Tom (ANT)

Seed 42

zaterdag 20-05-2017

De Roeck Wim (ANT)

Seed 44

zaterdag 20-05-2017

Jaegers Phuntsok (ANT)

Seed 51

zaterdag 20-05-2017

Baekelmans Daniel (ANT)

Seed 53

zaterdag 20-05-2017

Struijs Jeroen (ANT)

Seed 54

zaterdag 20-05-2017

Dirven Andy (ANT)

Seed 55

zaterdag 20-05-2017

Martens Bart (ANT)

Seed 62

zaterdag 20-05-2017

Nagels Gunter (ANT)

Seed 64

zaterdag 20-05-2017

Dierckx Kris (ANT)

Seed 68

zaterdag 20-05-2017

De Proost Didier (ANT)

Seed 70

zaterdag 20-05-2017

Verelst Paul (ANT)

Seed 71

zaterdag 20-05-2017

Van Camp Jean Pierre (ANT)

Seed 72

zaterdag 20-05-2017

Morren Marc (ANT)

Seed 74

zaterdag 20-05-2017

Douwen Eddy (ANT)

  • Provant 1
  • Love snooker
  • Provant 2
  • Love snooker
  • Provant 3
  • Love snooker
Gewest Antwerpen
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
Vlaamse SnookerFederatie VZW
Gewestelijk secretariaat Antwerpen
Korenstraat 8
2560 Nijlen (Belgium)

E-mail: info@vsf-antwerpen.be
© 2011-2019 Vlaamse SnookerFederatie VZW | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue