Taal: NL EN
Gewest Antwerpen
Vrijdag 2019-04-19
Selecties BK 2019 via NR & BR - update

Van: "Georges Lefevre"
Verzonden: Zondag 14 april 2019 17:52:03
Onderwerp: Fwd: afvaardingingen BK
Allen
Gelieve nota te nemen van onderstaande mail van de nationaal tornooileider en de bijlage.
Graag bevestiging van de al dan niet deelname van de geselecteerde spelers (via NR en BR) tegen 20 april 2019Selecties, die tegen die datum niet bevestigd zijn, kunnen na die datum niet meer gegarandeerd worden.

Indien mogelijk mogen uiteraard ook de selecties, via de gewestelijke rankingtornooien, worden ingevuld zoals aangeduid. 

Georges Lefèvre
Secretaris BBSA vzw
 

 

UNDER 16  (12 players)

Seed 3

Sunday 26-05-2019

Hoes Yorrit (ANT)

Seed 4

Sunday 26-05-2019

Verherstraeten Matthijs (ANT)

Seed 7

Sunday 26-05-2019

Lambrechts Shawn (ANT)

Seed 8

Sunday 26-05-2019

Nuytkens Stef (ANT)

  Seed 12 Q1

Sunday 26-05-2019

 

UNDER 18 (16 players)

Seed 4

Sunday 19-05-2019

Hoes Yorrit (ANT)

Seed 7

Sunday 19-05-2019

Lambrechts Shawn (ANT)

Seed 9

Sunday 19-05-2019

Verherstraeten Matthijs (ANT)

Seed 12

Sunday 19-05-2019

 

Seed 13

Sunday 19-05-2019

 

Seed 14

Sunday 19-05-2019

 

Seed 15 Q1

Sunday 19-05-2019

 

Seed 16 Q2

Sunday 19-05-2019

 

UNDER 21 (16 players)

Seed 4

Saturday 18-05-2019 

Schelfhaut Jesse (ANT)

Seed 9

Saturday 18-05-2019 

Geentjens Brent (ANT)

Seed 10

Saturday 18-05-2019 

Hoes Yorrit (ANT)

Seed 11

Saturday 18-05-2019 

Pelgrims Wesley (ANT)

Seed 15 Q1

Saturday 18-05-2019 

 

Seed 16 Q2

Saturday 18-05-2019 

 

LADIES (12 players)

Seed 12 Q1

Saturday 18-05-2019 

 

MASTERS OVER 40 (32 players)

Seed 1 - Winner 2018

Saturday 18-05-2019 

Lambrechts Steve (ANT)

Seed 5

Saturday 18-05-2019 

De Wit Tom (ANT)

Seed 7

Saturday 18-05-2019 

T´Syen Chris (ANT)

Seed 8

Saturday 18-05-2019 

Nagels Gunter (ANT)

Seed 11

Saturday 18-05-2019 

Baekelmans Daniel (ANT)

Seed 12

Saturday 18-05-2019 

Vandersteen Alain (ANT)

Seed 13

Saturday 18-05-2019 

Depoorter Edwin (ANT)

Seed 14

Saturday 18-05-2019 

Heynderickx Alwin (ANT)

Seed 16

Saturday 18-05-2019 

Geysels Patrick (ANT)

Seed 17

Saturday 18-05-2019 

Kaerts Bjorn (ANT)

Seed 18

Saturday 18-05-2019 

Poelmans Rudy (ANT)

Seed 19

Saturday 18-05-2019 

Douwen Eddy (ANT)

Seed 31 Q1

Saturday 18-05-2019 

 

Seed 32 Q2

Saturday 18-05-2019 

 

MASTERS OVER 50 (32 players)

Seed 2 

Sunday 19-05-2019

Baekelmans Daniel (ANT)

Seed 3

Sunday 19-05-2019

Poelmans Rudy (ANT)

Seed 4

Sunday 19-05-2019

Van Broeckhoven Michel (ANT)

Seed 8

Sunday 19-05-2019

Slegers Andre (ANT)

Seed 13

Sunday 19-05-2019

Van Camp Jean-Pierre (ANT)

Seed 14

Sunday 19-05-2019

Douwen Eddy (ANT)

Seed 23

Sunday 19-05-2019

De Vocht Johan (ANT)

Seed 25

Sunday 19-05-2019

Geerts Marc (ANT)

Seed 31 Q1

Sunday 19-05-2019

 

Seed 32 Q2

Sunday 19-05-2019

 

MASTERS OVER 60 (16 players)

Seed 1 - Winner 2018

Sunday 26-05-2019

Slegers Andre (ANT)

Seed 7

Sunday 26-05-2019

Van Hove Clément (ANT)

Seed 9

Sunday 26-05-2019

Van den Bergh Robert (ANT)

Seed 16 Q1

Sunday 26-05-2019

 

TEAMS (16 teams)

SF 2018

Friday 24-05-2019

Snooker X 1 (ANT)

ANT 1

Friday 24-05-2019

De Leug 2

ANT 2

Friday 24-05-2019

De Leug 1

MEN  (128 players)

Seed 7

 

Jacobs Jeff (ANT)

Seed 11

 

Pelgrims Wesley (ANT)

Seed 12

 

Schelfhaut Jesse (ANT)

Seed 15

 

Geysels Patrick (ANT)

Seed 16

 

Lambrechts Steve (ANT)

Seed 17

 

T´Syen Chris (ANT)

Seed 20

 

Vandersteen Alain (ANT)

Seed 23

 

Leyssen Daan (ANT)

Seed 26

 

Degenaers Dave (ANT)

Seed 31

 

Poelmans Rudy (ANT)

Seed 35

 

De Roeck Wim (ANT)

Seed 37

 

Tan Wang Chooi (ANT)

Seed 40

 

Kaerts Bjorn (ANT)

Seed 45

 

Baekelmans Daniel (ANT)

Seed 49

 

Struijs Jeroen (ANT)

Seed 50

 

Nagels Gunter (ANT)

Seed 53

 

Van Roy Jurgen (ANT)

Seed 55

 

Heynderickx Alwin (ANT)

Seed 56

 

Moeyersons Serge (ANT)

Seed 60

 

Douwen Eddy (ANT)

ANT 1

 

Vermeiren Kristof (ANT)

ANT2

 

Broeckx Sander (ANT

ANT3

 

Meerbergen Johan (ANT)

ANT4

 

Depoorter Edwin (ANT)

ANT5

 

 

ANT6

 

 

ANT7

 

Wuyts Joeri (ANT)

Qualifyer 1

 

 

Qualifyer 2

 

 

Qualifyer 3

 

 

Qualifyer 4

 

 

Qualifyer 1

 

 

Qualifyer 2

 

 

Qualifyer 3

 

 

Qualifyer 4

 

 

Qualifyer 1

 

 

Qualifyer 2

 

 

Qualifyer 3

 

 

Qualifyer 4

 

 

Qualifyer 1

 

 

Qualifyer 2

 

 

Qualifyer 3

 

 

Qualifyer 4

 

 

 

 

 

Spelers die afzeggen worden vervangen door de volgende van NR

Joueurs qui annulent seront remplacés par le NR

Deelneming / Partipication

Confirmed

 

 

Not confirmed

  • Provant 1
  • Love snooker
  • Provant 2
  • Love snooker
  • Provant 3
  • Love snooker
Gewest Antwerpen
Algemeen
Leden
Partners
Contacteer ons
Vlaamse SnookerFederatie VZW
Gewestelijk secretariaat Antwerpen
Korenstraat 8
2560 Nijlen (Belgium)

E-mail: info@vsf-antwerpen.be
© 2011-2019 Vlaamse SnookerFederatie VZW | Voorwaarden | Privacy
Provincie Antwerpen - BLOSO
Produced by NetQue